Moksu Theme (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: None
ast: Nengún

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Header
ast: Encabezáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
