Moksu Theme (1.0.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: None
az: Yoxdur

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Header
az: Başlıq

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: wide
az: geniş

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
