Moksu Theme (1.0.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
