Moksu Theme (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: None
bs: Nijedan

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
