Moksu Theme (1.0.1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Header
ca: Capçalera

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: wide
ca: ample

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: First page
ca: Primera pàgina

en: narrow
ca: estret

en: Featured top
ca: Destacat superior
