Moksu Theme (1.0.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: None
gl: Ningún

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Pagination
gl: Paxinación

en: wide
gl: grosa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Previous page
gl: Páxina anterior
