Moksu Theme (1.0.1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: None
hu: Nincs

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Header
hu: Fejléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: wide
hu: széles

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: First page
hu: Első oldal

en: narrow
hu: keskeny

en: Featured top
hu: Kiemelt fent
