Moksu Theme (1.0.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: None
is: Engin

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Header
is: Haus

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
