Moksu Theme (1.0.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: None
it: Nessuno

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Header
it: Intestazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Pagination
it: Paginazione

en: wide
it: largo

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Last page
it: Ultima pagina

en: First page
it: Prima pagina

en: narrow
it: stretto
