Moksu Theme (1.0.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: None
jv: Nihil

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: wide
jv: āmbā

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
