Moksu Theme (1.0.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: None
ku: هیچ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
