Moksu Theme (1.0.1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: None
lt: Joks

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Header
lt: Antraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: wide
lt: platus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje
