Moksu Theme (1.0.1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: None
nl: Geen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Header
nl: Kop

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: wide
nl: breed

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: First page
nl: Eerste pagina

en: narrow
nl: smal

en: Featured top
nl: Aanbevolen (boven)
