Moksu Theme (1.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: None
oc: Pas cap

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Header
oc: Entèsta

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: wide
oc: espandit

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
