Moksu Theme (1.0.1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: None
ro: Nimic

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Header
ro: Cap

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: mobile
ro: mobil

en: Pagination
ro: Paginație

en: wide
ro: larg

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: First page
ro: Prima pagină

en: narrow
ro: îngust
