Moksu Theme (1.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: None
ru: Нет

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Header
ru: Шапка

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: mobile
ru: Мобильный

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: wide
ru: широкий

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: First page
ru: Первая страница

en: narrow
ru: узкий

en: Featured top
ru: Рекомендуемые сверху
