Moksu Theme (1.0.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: None
sl: Brez

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Header
sl: Glava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
