Moksu Theme (1.0.1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: None
tr: Hiçbiri

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: mobile
tr: mobil

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: wide
tr: geniş

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: First page
tr: İlk sayfa

en: narrow
tr: dar

en: Featured top
tr: Öne çıkarılmış üst
