Moksu Theme (1.0.1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: None
vi: Không có

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Previous page
vi: Trang trước
