Mollie for Drupal (2.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Currency
pt: Moeda

en: None
pt: Nenhum

en: Created
pt: Criado

en: Mode
pt: Modo

en: Amount
pt: Quantia

en: Method
pt: Método

en: Missing
pt: Em falta

en: Changed
pt: Alterado

en: Context
pt: Contexto
