Mollie for Drupal (2.2.1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Currency
ja: 通貨

en: None
ja: なし

en: Test
ja: テスト

en: Name
ja: 名前

en: Open
ja: オープン

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Mode
ja: モード

en: Customers
ja: 顧客

en: Amount
ja: 量

en: Payments
ja: 決済

en: Method
ja: メソッド

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Missing
ja: 喪失

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Changed
ja: 変更済

en: Failed
ja: 失敗

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Live
ja: ライブ

en: Set
ja: セット

en: Context
ja: コンテキスト
