Mollie Payment (8.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Payment
ro: Plată

en: API key
ro: Cheia API

en: Refund
ro: Rambursare

en: Capture
ro: Captură
