Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: - Select -
is: - Velja -
