Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Advanced
oc: Avançat

en: Payment
oc: Pagament

en: Method
oc: Metòde

en: API key
oc: Clau API

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
