Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Payment
sk: Platba

en: Method
sk: Metóda

en: API key
sk: API kľúč

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Refund
sk: Vrátiť

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Test mode
sk: Testovací režim
