Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Advanced
sv: Utökad

en: Payment
sv: Betalning

en: Method
sv: Metod

en: %label has been deleted.
sv: %label har raderats.

en: Refund
sv: Återbetalning

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Test mode
sv: Testläge

en: - Select a profile -
sv: - Välj en profil -

en: Issuer
sv: Utfärdad av
