Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Advanced
ar: متقدم

en: Method
ar: الطريقة

en: - Select -
ar: - اختر -
