Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: - Select a profile -
bo: -སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་ཞིག་འདེམས་པ-
