Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Payment
cs: Platba

en: Method
cs: Metoda

en: Refund
cs: Refundace

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Capture
cs: Zachytit
