Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Method
eu: Metodoa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
