Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Advanced
it: Avanzate

en: Payment
it: Pagamento

en: Method
it: Metodo

en: Refund
it: Rimborso

en: - Select -
it: - Scegliere -
