Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Method
vi: Phương thức

en: API key
vi: khóa API

en: - Select -
vi: - Chọn -
