Mollom (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Settings
br: Arventennoù
