Mollom (8.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Save
ky: Сактоо
