Mollom (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Links
eo: Ligiloj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: User contact form
eo: Por kontakta formularo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
