Mollom (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Forms
is: Form

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: Home page
is: Heimasíða

en: Links
is: Hlekkir

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Contains
is: Inniheldur

en: Watchdog
is: Varðhundur

en: seconds
is: sekúndur

en: Context
is: Samhengi

en: contains
is: inniheldur

en: Invalid
is: Ógilt
