Mollom (8.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Home page
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ
