Mollom (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User contact form
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།
