Mollom (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Links
ar: روابط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Refresh
ar: تحديث

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Contains
ar: يحتوي

en: Normal
ar: طبيعي

en: Form
ar: النموذج

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Context
ar: السياق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: UUID
ar: المعرف UUID
