MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: View
br: Gwel

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn

en: Sequence
br: Lajad
