MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: The title of the block as shown to the user.
ka: ბლოკის სათაური, რომელსაც დაინახავს მომხმარებელი.

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Region
ka: რეგიონი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Add block
ka: ბლოკის დამატება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Line
ka: ხაზი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Source
ka: წყარო

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %name ბლოკის წაშლა?

en: The block %name has been removed.
ka: ბლოკი %name წაშლილია.

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Delete block
ka: ბლოკის წაშლა

en: Save blocks
ka: ბლოკების შენახვა

en: The block settings have been updated.
ka: ბლოკის პარამეტრები განახლებულია.

en: '%name' block
ka: ბლოკი '%name'

en: Save block
ka: ბლოკის შენახვა

en: The block configuration has been saved.
ka: ბლოკის კონფიგურაცია შენახულია.

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
