Monit Drupal Connector (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Unknown
af: Onbekend

en: Project not secure
af: Projek is nie veilig nie

en: Project not supported
af: Projek word nie ondersteun nie

en: Invalid info
af: Ongeldige inligting
