Monit Drupal Connector (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Project not secure
et: Projekt ei ole turvaline

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: See projekt on Drupali turvameeskonna poolt märgitud ebaturvaliseks ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv!

en: Project revoked
et: Projekt on tagasi lükatud

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: See projekt on tagasi kutsutud ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv!

en: Project not supported
et: Projekt pole toetatud

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: Selle projekti tuge ei ole enam olemas ning projekt ei ole enam alla laetav. On soovitatav välja lülitada kõik selle projektiga seonduv.

en: No available releases found
et: Ühtegi väljalaset ei leitud

en: Release revoked
et: Väljalase tagasi lükatud

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
et: Teie paigaldatud väljalase on tagasi lükatud ja pole enam saadaval allalaadimiseks. Tungivalt soovitav on lülitada välja kõik mis on seotud selle väljalaskega või uuendada kohe!

en: Release not supported
et: Väljalase ei ole toetatud

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
et: Hetkel installeeritud versioon ei ole enam toetatud ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv või üle minna uuemale versioonile!

en: Invalid info
et: Vale info

en: About
et: Programmist

en: Unknown release date
et: Tundmatu väljalaske kuupäev

en: Failed to get available update data.
et: Uuenduste kohta andmete hankimine nurjus.

en: No available update data
et: Uuenduste info puudub
