Monit Drupal Connector (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Unknown
ja: 不明

en: Token
ja: トークン

en: Project not secure
ja: 安全ではないプロジェクト

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトはDrupalセキュリティーチームによって安全でないと標示され、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを早急に無効にすることを、強く推奨します！

en: Project revoked
ja: 廃止されたプロジェクト

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトは廃止され、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを無効にすることを、強く推奨します！

en: Project not supported
ja: サポートされていないプロジェクト

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトはもはやサポートされず、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを無効にすることを、強く推奨します！

en: No available releases found
ja: 入手可能なリリースが見つかりません

en: Release revoked
ja: 廃止されたリリース

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ja: 現在インストールされているリリースは廃止され、もはやダウンロードはできません。 このリリースに含まれたすべてを無効にするか、アップグレードすることを強く推奨します！

en: Release not supported
ja: サポートされていないリリース

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ja: 現在インストールされているリリースはサポートされず、もはやダウンロードはできません。 このリリースに含まれたすべてを無効にするか、アップグレードすることを強く推奨します！

en: Invalid info
ja: 無効な情報

en: About
ja: アバウト

en: Unknown release date
ja: 未知のリリース日付

en: Failed to get available update data.
ja: 利用可能なアップデートの取得に失敗しました。

en: No available update data
ja: 利用可能なアップデートはありません。
