Monit Drupal Connector (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Project not secure
jv: Proyek ora aman

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis ditandhani ora aman karo regu jagabaya Drupal, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Sakcepeté matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: Project revoked
jv: Proyek dicabud

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis dicabud, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: Project not supported
jv: Proyek ora didukung

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis ora didukung manèh, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: No available releases found
jv: Ora ānā rilis cumawis sing ditemokaké

en: Release revoked
jv: Rilis dicabud

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
jv: Rilis instalasi Sampéyan saiki uwis dicabud, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā rilis iki utāwā dianyari versine diajabaké banget!

en: Release not supported
jv: Rilis ora didukung

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
jv: Rilis instalasi Sampéyan saiki uwis ora didukung, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā rilis iki utāwā dianyari versine diajabaké banget!

en: Invalid info
jv: Infoné ora sah

en: About
jv: Ngenani

en: Unknown release date
jv: Tanggal rilis ora dikenali

en: Failed to get available update data.
jv: Gagal njupuki update-tan data sing cumawis.

en: No available update data
jv: Ora ānā update-tan data cumawis
