Monit Drupal Connector (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Invalid info
ne: अवैध जानकारी

en: About
ne: बारेमा

en: Failed to get available update data.
ne: उपलब्ध अपडेट डेटा प्राप्त गर्न असफल
