Monit Drupal Connector (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Unknown
sl: Neznan

en: Project not secure
sl: Projekt ni varen

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt je bil s strani Drupalove varnostne ekipe označen kot nevaren, zato ni več na voljo za prenos. Priporočena je takojšnja onemogočitev vsega, povezanega s tem projektom.

en: Project revoked
sl: Projekt je preklican

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt je bil preklican in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje vsega, povezanega s tem projektom.

en: Project not supported
sl: Projekt ni podprt

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt ni več podprt in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje vsega, povezanega s tem projektom!

en: No available releases found
sl: Na voljo ni nobene izdaje

en: Release revoked
sl: Izdaja je preklicana

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sl: Trenutno nameščena izdaja je bila preklicana in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje ali nadgradnja vsega, povezanega s tem projektom.

en: Release not supported
sl: Izdaja ni podprta

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sl: Vaša trenutno nameščena izdaja ni več podprta in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje ali nadgradnja vsega, povezanega s tem projektom.

en: Invalid info
sl: Neveljavni podatki

en: About
sl: O modulu

en: Unknown release date
sl: Neznan datum izdaje
