Monit Drupal Connector (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Unknown
sv: Okänd

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Project not secure
sv: Projektet inte säkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sv: Detta projekt har betecknats som osäkert av Drupals säkerhetsgrupp och finns inte längre tillgängligt för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du omedelbart inaktiverar allt som har med detta projekt att göra!

en: Project revoked
sv: Projektet återkallat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sv: Detta projekt har återkallats och finns inte längre tillgängligt för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med detta projekt att göra!

en: Project not supported
sv: Projektet saknar stöd

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sv: Detta projekt stöds inte längre och finns inte längre tillgängligt för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med detta projekt att göra!

en: No available releases found
sv: Ingen tillgänglig utgåva hittades

en: Release revoked
sv: Utgåvan återkallad

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sv: Din nuvarande installerade utgåva har återkallats, och finns inte längre tillgänglig för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med denna utgåva att göra eller också uppgraderar!

en: Release not supported
sv: Utgåvan saknar stöd

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sv: Din nuvarande installerade utgåva stöds inte längre, och finns inte längre tillgänglig för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med denna utgåva att göra eller också uppgraderar!

en: Invalid info
sv: Ogiltig information

en: About
sv: Om

en: Unknown release date
sv: Okänt utgivningsdatum

en: Failed to get available update data.
sv: Kunde inte hämta information om tillgängliga uppdateringar.

en: No available update data
sv: Ingen tillgänglig information om uppdateringar

en: Invalid version: @existing_version
sv: Ogiltig version: @existing_version
