Monit Drupal Connector (1.0.2-alpha2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Project not secure
be: Праграма не бяспечна

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
be: Камандай баспекі Drupal гэты праект пазначаны небяспечным, і ён больш не даступны для загрузкі. Не марудзячы забараніце ўсё уключанае ў гэты праект. Строга рэкамендавана!

en: Project revoked
be: Праграма адменена

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
be: Гэты праект ануляваны і больш недаступны для загрузкі. Не марудзячы забараніце ўсё уключанае ў гэты праект. Строга рэкамендавана!

en: Project not supported
be: Праграма не падтрымліваецца

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
be: Гэты праект больш не падтрымліваецца і больш недаступны для загрузкі. Не марудзячы забараніце ўсё ўключанае ў гэты праект. Строга рэкамендавана!

en: No available releases found
be: Не знойдзена даступных выданняў

en: Release revoked
be: Рэліз ануляваны

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
be: Вашае цякучае выданне было анулявана і больш недаступнае для загрузкі. Моцна рэкамендуем выключыць ўсё ўключанае ў гэты праект!

en: Release not supported
be: Рэліз не падтрыманы.

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
be: Ваша цякучае ўсталяванае выданне зараз не падтрымліваецца, і больш не даступнае да загрузкі. Моцна рэкамендуем выключыць ўсяго што ўваходзіць ў гэтае выданне ці абнавіць яго!

en: Invalid info
be: няправільная інфармацыя

en: About
be: Аб

en: Unknown release date
be: Невядомая дата выдання

en: Failed to get available update data.
be: Непаспяхова атрыманы даступныя дадзеныя аднаўлення.

en: No available update data
be: Адсутнічаюць даступныя абноўленні
