Monit Drupal Connector (1.0.4-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Project not secure
bg: Проекта не е защитен

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект беше оценен като незащитен от Drupal отдела по сигурността и не е разрешен за сваляне. Моменталното деактивиране на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: Project revoked
bg: Проекта е анулиран

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект беше анулиран и не е разрешен за сваляне. Деактивирането на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: Project not supported
bg: Проекта не се поддържа

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект вече не се поддържа и не може да бъде свален. Деактивирането на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: No available releases found
bg: Няма намерени версии

en: Release revoked
bg: Версията е анулирана

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия беше анулирана и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Release not supported
bg: Версията не се поддържа

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия не се поддържа и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Invalid info
bg: Невалидна информация

en: Unknown release date
bg: Непозната дата на версията
